Proje Seçimi

Müşterilerin isteklerine uygun olarak bulduğu her çözüm ile birlikte, istenilen işleri kusursuz bir şekilde yerine getirebilir.

01.

Şirketimiz

Genç Söve: Akıllı çözümleri ve üstün kaliteli ürünleri ile yalıtım sektörünün güvenilir bir markasıdır. Genç Söve Isı Yalıtım şirketi, dekorasyon ile yalıtımı birbiriyle kusursuzca harmanlayan bir şirkettir. ‘Genç Söve’ şirketinin merkezi Adana’da bulunur.

02.

Presibimiz

Genç Söve; şirketimiz sizler için üzerinde çalıştığı her projede kaliteyi esas alarak yalıtım dünyasındaki yerini aldı ve kurulduğu zamandan bugüne kadar gelişerek büyümeye devam etmiştir.

03.

Uzman Kadro

Genç Söve şirketin uzman kadrosu, iş süreci içerisinde en üst kaliteye ulaşabilmek için gereken her adımı titizlikle incelemektedir. Şirket çalışanları ve uzman kadrosuyla iş süreci içerisinde tüm hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde sonuna kadar yerine getirir.

04.

Memnuniyet

Genç Söve çalıştığı her projede, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek hızlı şekilde çözüm üretir. Müşterilerin isteklerine uygun olarak bulduğu her çözüm ile birlikte, istenilen işleri kusursuz bir şekilde yerine getirebilir.

Söve Yalıtım

Yapılarınız için sizlere en iyi projeler sunuyoruz.

Söve Nedir?

Söve; yüksek dansiteli olan eps (köpük) blokların kesim işleminden sonra içerisinde akrilik ve amonyak gibi karışımların bulunduğu harcın üzerine sıvama veya püskürtme tekniğiyle uygulanmasından sonra üretilen çevreci bir kaplama malzemesidir. ‘Söve Nedir?’ sorusunun en kısa tanımı ise; dekorasyon ve yalıtıma yardımcı olması için kullanılan mimari yapı elemanıdır.

Mantolama Nedir?
İnsan sağlığını etkileyen soğuk havalara karşı, kıyafetlerle önlemler alırız. Kıyafetler hem vücudumuzun dış yapısında zarar gelmesinden bizi korur hem de aşırı sıcak hem de aşırı soğuğa karşı sağlığımızı korur. İnsanları koruyan kıyafetlerin bu yararlı etkilerine yaşam alanlarımız olan yapıların da ihtiyacı vardır. Mantolama işlemi, yapıyı adeta bir manto gibi sararak dış etkilere karşı yapıyı korur. Kıyafetler insan vücuduna zarar verecek dış etkilerden nasıl koruyorsa, mantolama işlemi de binanın dış yüzeyine hasar gelmesinden binayı korumaktadır. Tek başına bu nedenler bile mantolamayı bir gereklilik haline getirir.
Söve Çeşitleri

Genç Söve ailesi olarak, günümüzde uygulanan tüm söve çeşitlerini imal etmekte ve uygulamalarını yapmaktayız. Uzman ekibimiz, son drece modern şartlarda çizimler yapmakta ve seçenekler üretmekte, üretilen seçeneklerde web sitemizde yayınlanmaktadır.

 

Hatta bazı inşaat firmaları veya kat sahipleri kendi çizimlerini veya modellerini getirmekte ve bundan istiyoruz diye sipariş bile vermektedirler. Uzman ekibimiz bir resimde olsa derhal birebir model çizimini yapmakta ve müşterinin beğenisine sunmaktadır. Söve çeşitlerinden hangisinden olursa olsun, ister bizim modellerimizden birini ister getireceğiniz modeli seri üretir ve binanızda, inşaatınızda ustalıkla uygularız. Siz yeter ki isteyin, Genç Söve isteğinizi yerine getirmeye hazırdır.

Fuga Nedir?

Fuga, dış cephe uygulamalarında kullanılan bir kimyasaldır. Bu kimyasal bizlerin birçok işine yarar. Fuga çeşitli kimyasalların ve minerallerin bir araya getirilmesi olayıdır. Bu kimyasallar çok dayanıklı ve kirlenmeyen yapıdadır.

 

Ayrıca fuga boşluğu olarak geçen bir tabir de vardır. Fuga boşluğu dış cephe uygulamalarında estetik bir görünüm sağlamasının yanı sıra dayanım olarak da etkilidir.

Kartonpiyer

Kartonpiyer perde önlerine uygulananan dekoratif profillere verilan ad olmakla birlikte halk arasında kartonpiyer olarakta bilinir. (TAVAN kaplama, lamba göbeği, desenli stropiyer, desenli lamba göbeği, kartonpiyer) bunların hepsi aynı kategoride yer almaktadır.